Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 06.11.2019 13:20:57 

Chovatelská stanice HERIWELL

Afra z Krasolesí

* 23.5.2002 - 5.5.2012

 

      

Aretka byla moje zlatíčko, můj společník. Odešla brzy po zjištění, že má ve svém těle rakovinu téměř v 10ti letech (zbývalo 14 dní). Byla moc hodná jak k lidem, tak i k ostatním zvířatům, zejména psům. Díky ní, jsem se začala zajímat o kynologii, která se mi stala mým největším koníčkem. Složily jsme spolu jednu zkoušku - ZZO.

 

 

CACT, res. CACT

Heriet z Nového draka

* 14.3.2004 - † 28.4.2014

 

Fotogalerie

Herinka...co dodat..moje kamarádka, věrná parťačka, která mi splnila moje kynologické sny. Spolu jsme úspěšně složily přes 20 zkoušek, zúčastnily se mnoha závodů, jak okresních, krajských, tak i těch národních i mezinárodních. Našim největším úspěchem byla účast na Mistrovství světa stopařů 2010 ve Slovinsku, několikrát jsme se zúčastnily Výběrových soutěžích jak IPO tak i stopařů, někalika Mistrovství republiky...mohla bych vypisovat ještě spoustu a spoustu dalších úspěchů, ale kdo ji znal, věděl, kdo ne, tak to byla pro mne vyjímečná fena, s vyjímečným charakterem. Budu na ni vždy vzpomínat a moc mi chybí!!!!!!!!

 

Bessi Heriwell

*1.12.2009
V naší chovatelské stanici od března 2011 do ledna 2012
 
Bessina se u nás narodila a rok a půl poté k nám přišla na výcvik. Byla připravena na ZVV1 a poté prodána do chovatelské stanice "z Berounské bašty". Ještě než Bessi odjela do nového domova, zúčastnily jsme se spolu několika závodů podle zkoušky ZM.
 
 

Carra Heriwell

* 17.4.2012

V naší chovatelské stanici od narození do ledna 2013

       

Carra se u nás narodila. Původně měla zůstat, chtěla jsem si ji připravit na závody. I přes její výborné výkony na stopách, kde opravdu vynikala a také výborné výkony na obraně, neměla přílišný zájem na poslušnosti. Z tohoto důvodu jsem se rozhodla ji bohužel prodat. Carra byla prodána do Ruska, kde slouží u ozbrojených složek.

 

Persieus vom Donau-Ries

V naší chovatelské stanici od května do listopadu 2013

Persieus k nám přijel z dalekého San José v Californii, abychom spolu složili zkoušku BH a IPO1. Obě zkoušky byly uspěšně složené a tak nic nebránilo, aby se Persi mohl vrátit zpět ke své majitelce do USA.

 

Atzi vom Haus Tyson

V naší chovatelské stanici od ledna do prosince 2014

Atzi k nám přijela z dalekého San José v Californii stejně jako Persieus, abychom spolu složily zkoušku  IPO1. Po složení zkoušky již nic nebránilo a Atzi se vrátila zpět ke své majitelce do USA.

 

Darin Heriwell

 

 Darin Heriwell k nám přišla v říjnu 2014 a byla u nás do května 2015. Darin byla velmi šikovná fena, velmi učenlivá, bystrá a šikovná. V kvěnu jsme spolu složily zkoušku BH a poté byla prodána nové majitelce, se kterou zdárně pokračují ve výcviku.

 

Greeny Tea Heriwell

Greeny byla u nás do svých 9 měsíců, poté odešla k nové majitelce. Ale pouze z důvodu, že byla dlouhosrstá. Jelikož v naší chovné stanici neplánujeme chovat dlouhosrsté německé ovčáky, nalezli jsme ji milující majitelku, která s Greeny sportuje.

 

Haxx Heriwell

Haxx byl u nás do svých 11 měsíců, poté odcestoval k nové majitelce Karie Emerson do Chicaga.

 
TOPlist